Kontaktai Paslaugos Apie mus
Norint toliau naršyti šioje svetaineje, Jūs turite sutikti su 'sausainukų' privatumo politika
Sutinku

Gertuvės ir termosai

Gertuvės ir termosai su logotipu – praktiška ir madinga verslo dovana. Šioje kategorijoje rasite platų prekių asortimentą, kuris leis išsirinkti labiausiai poreikius ir norus atitinkančias reklamines gertuves ar termosus. Ši įmonės atributika tapo tokia populiaria dėl savo praktiškumo ir naudingumo - vasarą ji padės išlaikyti jūsų gėrimus šaltais, o šaltuoju metų periodu – mėgausitės karšta arbata ar kava. Metalinės, plastikinės, stiklinės gertuvės, gertuvės su sieteliais, termo puodeliai, termo buteliai ir maisto termosai su logotipu – visa tai gali tapti puikia jūsų įmonės reklamine atributika.

Metalinės gertuvės su logotipu yra puikus sprendimas ieškant patvarios ir šiuolaikiškos verslo dovanos. Dėl savo universalumo tinka dovanoti tiek vyrams, tiek moterims ar vaikams. Su išgraviruotu logotipu jos atrodo dar unikaliau ir stilingiau. Kadangi metalinės gertuvės yra nepralaidžios, lengvai nešiojamos, jos puikiai tinka tiek aktyviam laisvalaikiui lauke, tiek kelionėse. Taip pat tai yra nepamainomas palydovas vasaros metu, kai reikia ilgą laiką išlaikyti gėrimus šaltais.

Plastikinės gertuvės su logotipo spauda – praktiška ir nebrangi reklaminė atributika, tinkanti dovanoti renginių, varžybų metu. Jos yra lengvos, patvarios ir patogios, todėl tinka sportuojantiems ar keliaujantiems žmonėms. Siūlome plačią plastikinių gertuvių modelių ir spalvų gamą, tad tikrai išsirinksite jums tinkamiausias. Jos yra lengvai valomos ir prižiūrimos, pritaikytos patogiam nešimui su savimi, todėl tokia verslo dovana visuomet bus naudinga ir vertinama.

Stiklinės gertuvės su įmonės logotipu yra ne tik patogus, bet ir sveikas pasirinkimas. Jos yra lengvai valomos ir neturi jokio kvapo ar papildomo skonio. Dar patogesniam naudojimui, siūlome stiklines gertuves su sieteliu, į kurį galėsite įsidėti citrinos skiltelių, uogų ar žolelių ir galėsite mėgautis dar skanesniu vandeniu. Rinkitės iš įvairių dizainų ar spalvų – siekiame, kad atrastumėte labiausiai jums tinkančias stiklines gertuves. Na o mes paženklinsime gertuves jūsų įmonės logotipu, užrašu ar šūkiu.

Mūsų termo buteliai ir termo puodeliai su logotipu yra ideali priemonė siekiantiems ilgai išlaikyti gėrimą šiltu ar šaltu – priklausomai nuo jūsų noro. Šie produktai yra patvarūs, nepralaidūs ir lengvai nešiojami. Stilingas, klasikinis arba šiuolaikiškas dizainas, spalvų pasirinkimas, jūsų logotipo graviravimas – ir puiki verslo dovana paruošta!

Maisto termosai su logotipu yra idealus pasirinkimas, kai reikia ilgai išlaikyti šiltą ar šaltą maistą. Siūlome skirtingos spalvos ir išvaizdos termosus, taip sudarydami sąlygas visiems išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį produktą. Tai puiki reklaminė atributika, tinkanti dovanoti jūsų darbuotojams ar klientams!

 

Plačiau

Verslo dovanų katalogai

Išsirinkite Jums tinkamiausias verslo dovanas tiesiai iš katalogų:
Nuo smulkių dovanėlių iki VIP dovanų svarbiausiems klientams. Daugiau kaip 10.000 verslo dovanų idėjų!