Kontaktai Paslaugos Apie mus
Norint toliau naršyti šioje svetaineje, Jūs turite sutikti su 'sausainukų' privatumo politika
Sutinku

Įrankiai

Įrankiai su įmonės logotipu – puiki verslo dovana tiems, kurie nori pasiruošti bet kokiam darbui ar tvarkymuisi namuose ar lauke. Čia rasite įvairius produktus, pavyzdžiui, automobilio aksesuarus, daugiafunkcinius peilius, ruletes, žibintuvėlius ir įrankių rinkinius, kurie padės sutaupyti laiką ir pinigus, atliekant įvairius darbus.

Automobilio aksesuarai su logotipo spauda yra būtini tiems, kurie dažnai naudojasi savo automobiliu. Įvairūs telefono laikikliai, oro gaivikliai, ledo gremžtukai – tai tik dalis jūsų pagalbinių priemonių, kurios palengvintų naudojimąsi automobiliu. Ši reklaminė atributika ne tik bus naudinga dovana jūsų darbuotojams ar klientams, bet taip pat ir reklamuos jūsų įmonę bei didins jos žinomumą.

Daugiafunkciniai peiliai, paženklinti įmonės logotipu, yra naudinga verslo dovana visiems, kas daug dirba lauke ir namuose, o taip pat bus puikus pagalbininkas patekus į nenumatytas situacijas. Šie peiliai turi įvairias funkcijas: tai ir žirklės, ir pjūklai, ir atidarytuvas, ir dar daug skirtingų priemonių viename. Skirtingų modelių ir dydžių gausa leis pasirinkti tinkamiausią variantą pagal Jūsų poreikius. Pasirinktus daugiafunkcinius peiklius unikaliais padarys išgraviruotas įmonės logotipas ar užrašas.

Ruletės su logotipu yra ne tik būtinas produktas, norint matuoti atstumus ir ilgius, bet taip pat ir praktiška reklaminė įmonės atributika. Čia rasite skirtingus modelius, kurių ilgiai ir matavimo vienetai skiriasi, taigi galėsite pasirinkti tinkamiausią variantą pagal Jūsų poreikius. Ant ruletės korpuso uždėsime logotipo spaudą.

Firminiai jūsų įmonės žibintuvėliai – būtini norint matyti tamsiose vietose ir lauke, todėl tokia verslo dovana bus naudinga ir praktiška. Čia rasite skirtingus modelius, spalvas ir galios žibintuvėlius. Ypač naudingi daugiafunkciniai žibintuvėliai, talpinantys savyje kelias funkcijas. Tad reklaminis žibintuvėlis pravers kievienam.

Įrankių rinkiniai su įmonės logotipu yra būtinas produktas tiems, kurie nori svarbiausius ir dažniausiai naudojamus įrankius turėti vienoje vietoje. Tai puiki verslo dovana vyrams. Čia rasite skirtingus įrankių rinkinių komplektus. Ant įrankių dėžutės ar ant pačių įrankių uždėsime įmonės ženklą ar šūkį.

Visi mūsų produktai yra kokybiški ir patvarūs, todėl galite būti tikri, kad jie tarnaus ilgai ir patikimai, o jūsų darbuotojai ar klientai, gavę tokias verslo dovanas, jausis vertinami ir motyvuoti.

 

Dažnai užduodami klausimai (DUK):

  1. Ar pasirinktus kelis įrankius galite supakuoti kaip dovaną?

Taip, jūsų pasirintus įrankius ar kitas verslo dovanas galime supakuoti į maišelį, dėžutę ar kitą pakuotę.

 

  1. Jei norime pasirinkti kelias to paties modelio žibintuvėlių spalvas ir ant jų išgraviruoti tą patį logotipą, ar kaina nuo to nepadidės?

Pasirinkus keletą spalvų to paties modelio žibintuvėlių ir ant jų graviruojant tą patį logotipą, kaina liks tokia pati.

 

  1. Ar užsakytus įrankius galite pristatyti mūsų nurodytu adresu Lietuvoje?

Taip, visas užsakytas prekes tiesiogiai pristatome jūsų nurodytu adresu Lietuvoje.

 

  1. Ar galime užsakyti įrankių rinkinių mažiau nei jūsų nurodytas minimalus užsakymo kiekis?

Taip, galite užsakyti ir 1 vienetą, tačiau kaina yra optimalesnė užsakant nurodytą minimalų kiekį.

 

  1. Kurioje vietoje galėsite uždėti logotipą ant daugiafuncinių peilių?

Daugumai peilių logotipą galime atspausti arba išgraviruoti ant peilio rankenos. Victorinox firmos peilius ženkliname logotipą graviruojant ant peilio geležtės arba dedant spaudą ant korpuso.

 

 

Plačiau

Verslo dovanų katalogai

Išsirinkite Jums tinkamiausias verslo dovanas tiesiai iš katalogų:
Nuo smulkių dovanėlių iki VIP dovanų svarbiausiems klientams. Daugiau kaip 10.000 verslo dovanų idėjų!