Kontaktai Paslaugos Apie mus
Norint toliau naršyti šioje svetaineje, Jūs turite sutikti su 'sausainukų' privatumo politika
Sutinku

Kuprinės ir rankinės

Kuprinės ir rankinės su įmonės logotipu – puiki verslo dovana darbuotojams, klientams ir verslo partneriams. Šioje kategorijoje rasite daugybę praktiškų ir stilingų kuprinių bei rankinių, pritaikytų įvairiausiems poreikiams: miesto kuprinės, kompiuterio kuprinės, kelioninės kuprinės, sporto rankinės, laisvalaikio rankinės ir dar daugelį kitų. Visos verslo atributikos prekės šioje kategorijoje skirtos tam, kad padėtų Jums patogiai nešioti savo daiktus ir kartu puoselėtų stilingą įvaizdį.

Mūsų siūlomos reklaminės kuprinės yra tinkamos tiek moksleiviams, tiek ir suaugusiems, kurie ieško patogios ir praktiškos kuprinės. Siūlome skirtingus kuprinių modelius ir dydžius, tad galėsite nedvejodami rinktis būtent tą variantą, kuris labiausiai atitinka jūsų poreikius. Ant visų kuprinių ar rankinių atspausdinsime Jūsų įmonės logotipą pagal poreikį – nedidelį ir subtiliai matomą arba ryškų ir atkreipiantį dėmesį.

Kompiuterio rankinės su logotipu yra puiki verslo dovana tiems, kurie dažnai keliauja su savo kompiuteriu. Skirtingų dyžių, funkcijų ir modelių pasiūla leis pasirinkti tokią kompiuterio rankinę, kuri leis saugiai ir patogiai nešiotis būtent jūsų kompiuterį, o kartu bus stilingas bei  firminis jūsų įmonės aksesuaras.

Reklamines sporto ir laisvalaikio rankines siūlome dovanoti aktyviems darbuotojams ir klientams, kurie vertina patogias ir stilingas rankines, talpinančias visą sporto ar laisvalaikio veiklų inventorių bei aprangą. Siūlome įvairaus dizaino sporto ir laisvalaikio rankines, tad sau tinkantį variantą atras kiekvienas. Visas sporto ir laisvalaikio rankines ženkliname įmonės logotipu ar šūkiu.

Šioje kategorijoje siūlomi produktai yra kokybiški ir patvarūs, todėl galite būti tikri, kad šios verslo dovanos tarnaus ilgai ir patikimai, o prie jūsų bendro įvaizdžio prisidės stilingais dizainais. Pasirinkite tinkamiausius produktus savo darbuotojams, klientams ar verslo partneriams, kurie bus dėkingi už praktišką dovaną, tinkančią naudoti visur – tiek į darbą, tiek laisvalaikiu ar kur nors keliaujant, o Jūsų įmonė bus sėkmingai reklamuojama net ir už biuro ribų.

 

Dažnai užduodami klausimai (DUK):

  1. Ar siūlomas kuprines galime įsigyti be logotipo?

Taip, kuprines ir rankines galima įsigyti ir be logotipo spaudos.

 

  1. Ar galime pasigaminti mažesnį kuprinių su logotipu kiekį nei nurodytas minimalus kiekis?

Taip, galime pagaminti ir mažesnį kiekį, tačiau optimalesnę kainą pasiūlysime tik gaminant minimalų kiekį.

 

  1. Ar yra galimybė pagaminti kitos spalvos rankines nei nurodyta spalvų paletėje?

Ne, rankines reikėtų rinktis iš siūlomos spalvų paletės.

 

  1. Kokiu būdu dedate logotipą ant kuprinių, kad jis tvirtai laikytųsi?

Ant kuprinių ir rankinių logotipą dedame transfero arba šiklografijos būdu.

 

  1. Ar turite kuprinių, tinkančių moksleiviams?

Taip, asortimente yra įvairių kuprinių, taip pat ir tinkančių moksleiviams.

 

  1. Ar galime gauti dominančių kuprinių ir rankinių pavyzdžius?

Taip, prieš užsakant galime pristatyti dominančių kuprinių ir rankinių pavyzdžius už papildomą mokestį, kuris bus kompensuotas padarius užsakymą.

 

  1. Ar galite pagaminti kuprines su logotipu greičiau nei per 2 savaites?

Taip, kai kuriuos kuprinių modelius galime pagaminti ir greičiau. Konkrečiu atveju prašome teirautis.

 

Plačiau

Verslo dovanų katalogai

Išsirinkite Jums tinkamiausias verslo dovanas tiesiai iš katalogų:
Nuo smulkių dovanėlių iki VIP dovanų svarbiausiems klientams. Daugiau kaip 10.000 verslo dovanų idėjų!