Kontaktai Paslaugos Apie mus
Norint toliau naršyti šioje svetaineje, Jūs turite sutikti su 'sausainukų' privatumo politika
Sutinku

Paslaugos

Reklamos agentūra PROMOTERRA.LT teikia šias paslaugas:

 

  1. Šilkografinė spauda – tai spaudos technologija, kuomet yra naudojamas tinklelis, pro kurį ant paviršiaus patenka dažai. Vienu metu atspaudžiama tik viena spalva. Šilkografijai naudojama Pantone spalvų paletė, spausdinamos tik monochrominės spalvos. Šis spaudos būdas taikomas tekstilės gaminiams: marškinėliams, skėčiams, maišeliams, kepuraitėms ženklinti. Taip pat šilkografija tinkama logotipų uždėjimui kitų lygaus paviršiaus daiktų, pagamintų iš popieriaus, medžio, metalo, plastiko, tokių kaip užrašinė, ruletė ar dėžutė. Ant lenktų ar apvalių paviršių yra naudojama 360 šilkografinė spauda.

 

  1. Tampografinė spauda – tai technika, kai logotipas ant prekės atspausdinamas naudojant silikoninį antspaudą. Ši spaudos būdas puikiai tinka smulkių daiktų, tokių kaip tušinukai, raktų pakabukai, usb atmintinės, ženklinimui. Naudodajamos ne daugiau nei 4 Pantone spalvos. Jei logotipas sudarytas iš kelių spalvų, kiekviena spalva yra spausdinama atskirai.

 

  1. Transferio spauda – tai technika, kai logotipas pirmiausia yra atspausdinamas ant specialaus popieriaus, perkeliamas ant gaminio paviršiaus ir tvirtinamas karštu presu. Šiuo būdu galima atspausti 8 Pantone spalvas. Šis logotipo uždėjimo būdas yra tinkamas daugeliui prekių, tokių kaip džemperiai, rankinės, kuprinės, prijuostės, skėčiai ir pan.

 

  1. Skaitmeninis transferis – tai technika, kuri atliekama panašiai kaip ir transferio spauda, tačiau yra skirta pilno spalvingumo piešiniams ar nuotraukoms perkelti ant gaminių. Ši technologija yra tinkama spaudai ant daugelio medžiagų: poliesterio, medvilnės, vilnos, nailono, odos, kartono ar veltinio. Privalumai: nuotraukos kokybė, ryškios spalvos, galimybė atspausti smulkias detales. Ši technologija tinka kuprinėms, krepšiams, marškinėliams, kepuraitėms, skėčiams.

 

  1. Lazerinis graviravimas gali būti taikomas gaminiams, pagamintiems iš organinių medžiagų, tokių kaip mediena, oda, stiklas, guma arba metalas. Graviruojant lazeriu, tekstas ar logotipas gaunamas tikslus ir ilgai išlieka. Dažniausiai ši technologija naudojama tušinukams, raktų pakabukams, medieniams ir kamštiniams gaminiams. 360 graviravimas yra taikomas ant cilindro formos prekių.

 

  1. Siuvinėjimas yra technika, kai naudojant dygsnius yra sukuriamas vaizdas arba logotipas. Tai labai populiari technika ženklinant tokius gaminius kaip kepuraitės, tekstilė, pledai, rankšluosčiai ar krepšiai. Siuvinėjimo mašina vienu metu gali išsiuvinėti 15 skirtingų spalvų. Siuvinėjimui tinka daugelis medžiagų: poliesteris, medvilnė, flisas, nailonas.

 

  1. Įspaudas yra populiarus gaminių, pagamintų iš odos, PU arba kartono, ženklinimo būdas. Logotipas pirmiausia išgraviruojamas metaliniame antspaude. Tada logotipas įspaudžiamas į medžiagą, tokiu būdu sukuriamas ilgalaikis įspaudas. Medžiaga šiam ženklinimui turi būti pakankamai stora, kad atlaikytų mašinos slėgį, o paviršius turi būti lygus ir plokščias. Logotipo įspaudas puikiai tinka kartonui, odai, poliuretanui. Šiuo būdu logotipas uždedamas ant užrašinių, dokumentų dėklų, piniginių, vizitinių kortelių dėklų.

 

  1. Iškilus skaidraus akrilo užpildas (epoxy) - susideda iš logotipo spausdinimo ant lipnios etiketės, padengtos akrilo dervos sluoksniu. Tai patvarus ženklinimo būdas, jis yra atspaus subraižymams ar įlenkimams. Gamybos procese tiketė yra užliejama akrilo derva ir sutvirtinama karštyje. Tokia etiketė gali būti klijuojama ant reklaminės atributikos, paprastai tam yra padarytas griovelis. Tai puikus ženklinimo būdas raktų pakabukams, tušinukams, usb atmintinėms ir kitiems daiktams.

 

  1. Sublimacija yra skaitmeninio spausdinimo technika, kai galite spausdinti spalvotus vaizdus ant baltų, kietų paviršių arba poliesteriu dengtų daiktų. Pirmiausia vaizdas arba logotipas atspausdinamas ant sublimacinio popieriaus su pilnos spalvos (CMYK) spauda. Tada popieriaus lapai uždedami ant gaminio ir perkeliami naudojant slėgį ir šilumą. Tokiu būdu galima uždėti nuotraukos kokybės paveiklėlį, galima išnaudoti didelį spaudos plotą, taip pat galima pilno spalvingumo spauda. Sublimacinė spauda galima ant prekių, padengtų specialiu sluoksniu. Dažniausiai sublimacinė spauda naudojama puodeliams, marškinėliams, maišeliams.

 

  1. Skaitmeninė spauda. Skaitmeninis spausdinimas atliekamas dedant gaminį po spalvotu skaitmeniniu spausdintuvu. Specialiame UV skaitmeniniame spausdintuve logotipas spausdinamas tiesiai ant prekės. Skaitmeninis spausdinimas dažniausiai naudojamas spausdinant ant plokščių ir lygių paviršių. Spausdintuvas gali spausdinti CMYK spalvų režimu. Taip pat galimas 360 laipsnių spausdinimas ant cilindrinių gaminių, tokių kaip stikliniai, plastikiniai ar metaliniai buteliai. Ši technika galima tik gaminiams be rankenų. Ši spaudos technika puikiai tinka tušinukams, užrašinėms, gertuvėms, įkrovimo baterijoms ženklinti.