Kontaktai Paslaugos Apie mus
Norint toliau naršyti šioje svetaineje, Jūs turite sutikti su 'sausainukų' privatumo politika
Sutinku

Puodeliai

Reklaminiai puodeliai su įmonės logotipu – puiki reklaminė priemonė. Galime parinkti reklaminius puodelius pagal poreikį – keramikinius, keramikinius sublimacinei spaudai, porcelianinius, stiklinius, metalinius, magiškus ar puodelius su silikoniniu dangteliu,  klasikinės formos arba įmantraus ar šiuolaikiško dizaino, mažus puodelius espresso kavai ar didelius – kvapniai arbatai. 

Puodelius galima personalizuoti uždedant įmonės logotipą, atspaudžiant pilno spalvingumo piešinį/nuotrauką ar darbuotojo vardą. Reklaminiai puodeliai personalizuojami šiais būdais: tampografija, transferas, transferas aplink visą puodelio paviršių, graviravimas, graviravimas su spalva. Tam tikrus reklaminių puodelių modelius galime pagaminti padengiant puodelio paviršių ar vidų pasirinkta Pantone spalva, kas yra aktualu įmonėms, norinčioms turėti savo reklaminę atributiką, atitinkančią logotipo pantone spalvą. Taip pat dedame sidabro ar aukso spalvos logotipo spaudą. Norėdami reklaminį puodelį padaryti dar išskirtinesniu, papildomai galima uždėti logotipą ant puodelio ąselės, puodelio viduje ar ant dugnelio, puodelio viduje iki pat puodelio viršaus, uždėti permatomą spaudą ar juodą spaudą užrašui ant puodelio su kreida.

Personalizuotus reklaminius puodelius su logotipo spauda gaminame nuo 24 vnt. Puodelius su individualia paviršiaus ar vidaus pantono spalva gaminame nuo 108 vnt.

Pagal poreikį reklaminius puodelius įpakuojame į dovanų dėžutes.

Priklausomai nuo naudojamos technologijos, puodelio gamyba trunka nuo 2-3 savaites

Plačiau

Verslo dovanų katalogai

Išsirinkite Jums tinkamiausias verslo dovanas tiesiai iš katalogų:
Nuo smulkių dovanėlių iki VIP dovanų svarbiausiems klientams. Daugiau kaip 10.000 verslo dovanų idėjų!