Kontaktai Paslaugos Apie mus
Norint toliau naršyti šioje svetaineje, Jūs turite sutikti su 'sausainukų' privatumo politika
Sutinku

Sportas ir laisvalaikis

Sporto ir laisvalaikio prekės su įmonės logotipu – praktiška ir labai naudinga verslo dovana. Ji tiks visiems, mėgstantiems leisti laiką aktyviai ir prasmingai. Tai puikus būdas motyvuoti savo darbuotojus bei paskatinti juos įtemptą darbo dieną keisti aktyvia sportine veikla. Na, o logotipas, atspausdintas ar išgraviruotas ant pasirinktų prekių, primins apie jūsų įmonę bei didins jos žinomumą. Šioje kategorijoje patalpinome sporto prekes, žaidimus bei atšvaitus. Dar didesnį sporto ir kitos reklaminės atributikos pasirinkimą galite rasti mūsų el. prekių kataloguose, patalpintuose pagrindinio svetainės puslapio apačioje.

Sporto prekės su logotipu – tai sporto inventorius, praversiantis tiek namuose, tiek aktyviam poilsiui lauke ar pajūryje. Tai kamuoliai, teniso raketės, šokdynės, pasipriešinimo gumos, sporto kilimėliai. Visą reklaminę atributiką ženkliname logotipu, užrašu ar šūkiu, kas daro sporto prekes išskirtine jūsų įmonės firmine atributika. Norintiems padovanoti ne vieną sporto prekę, o kelias, yra galimybė pasirinktas prekes sukomplektuoti, supakuoti ir pateikti kaip įmonės dovanų rinkinį.

Žaidimai su logotipo graviravimu ar spauda – puiki reklaminė įmonės atributika, tinkanti dovanoti tiek suaugusiems, tiek ir vaikams. Čia rasite tiek smulkių verslo dovanėlių: dėlionių, galvosūkių, tiek ir rimtesnių stalo žaidimų, tokių kaip šachmatai. Tai puiki verslo dovana renginiams, varžyboms, o taip pat ir jūsų verslo partneriams ir klientams. Su tokiomis verslo dovanomis galite būti tikri, kad laisvalaikis bus smagus ir turiningas.

Kitas būtinas kasdieninis ir laisvalaikio atributas tamsiuoju paros metu – tai atšvaitas. Siūlome platų atšvaitų su logotipo spauda pasirinkimą: minkštus atšvaitus, kietus atšvaitus, atšvaitus-apyrankes, atšvaitus-žaislus, maišelius, petnešas ir liemenes su atšvaitinėmis juostomis, atšvaitinius skėčius, rankines ir daugelį kitų. Tai naudinga verslo dovana – ji ne tik reklamuos jūsų prekinį ženklą, bet ir saugos nuo nelaimingų atsitikimų. Standartinius atšvaitus su logotipo spauda pagaminame per 1,5-2 savaites.

 

Dažnai užduodami klausimai (DUK):

  1. Ar galite pagaminti mūsų pasirinktos formos atšvaitus?

Taip, galime pagaminti individualios formos ir dydžio atšvaitus bei atspausti ant jų įmonės logotipą.

 

  1. Kokie galimi atšvaitų tvirtinimo būdai?

Atšvaitai gali būti tvirtinami šiais būdais: grandinėle, karabinu, raktų pakabuku, lipduku.

 

  1. Ar galimi atšvaitai iš sertifikuotos medžiagos?

Taip, atšvaitus galime pagaminti iš sertifikuotos atšvaitinės medžiagos.

 

  1. Kiek užtrunka individualios formos atšvaitų gamyba?

Individualių atšvaitų gamyba gali užtrukti 2-3 savaites.

 

  1. Koks yra individualios formos atšvaitų minimalus užsakymo kiekis?

Individualios formos atšvaitus gaminame nuo 500 vnt.

 

  1. Ar atšvaitus galite pristatyti į įmonės biurą?

Taip, pagamintus atšvaitus pristatome nurodytu adresu Lietuvoje.

 

Plačiau

Verslo dovanų katalogai

Išsirinkite Jums tinkamiausias verslo dovanas tiesiai iš katalogų:
Nuo smulkių dovanėlių iki VIP dovanų svarbiausiems klientams. Daugiau kaip 10.000 verslo dovanų idėjų!