Kontaktai Paslaugos Apie mus
Norint toliau naršyti šioje svetaineje, Jūs turite sutikti su 'sausainukų' privatumo politika
Sutinku

Technologijos

Technologijos prekės, tokios kaip ausinės, įkrovimo baterijos, telefono priedai, belaidės kolonėlės, kompiuterio pelės, usb atmintinės yra neaskiriama šiuolaikinio gyvenimo dalis.  Todėl dovanodami verslo dovanas iš technologijos srities neapsiriksite – jos visuomet naudojamos, yra praktiškos ir reikalingos kiekvienam. Čia rasite  modernių ir kokybiškų produktų, skirtų ženklinti logotipu. Spauda, graviravimas padarys pasirinktus produktus unikalia jūsų įmonės reklamine atributika.

Ausinės su logotipu – tai būtinas produktas visiems, kurie myli muziką, filmus ar žaidimus ir siekia mėgautis kokybiškais garsais. Čia rasite skirtingų modelių, spalvų bei dydžių ausines, tad neabejotinai rasite jums labiausiai tinkančias ir patinkančias. Įmonės logotipą uždėsime ant ausinių ar jų įpakavimo.

Garso kolonėlės su reklaminiu šūkiu yra dar vienas kokybiškų garsų mėgėjų produktas – tai puikus pasirinkimas, jeigu norite savo namuose ar darbe mėgautis kokybišku garsu. Nesvarbu, ar dalyvaujate vaizdo skambutyje, nuotoliniame susitikime ar tiesiog žiūrite filmą – kokybiškas garsas bus garantuotas. Taip pat tai bus puiki verslo dovana jūsų verslo partneriams ar klientams.

Reklaminės kompiuterio pelės – būtinas aksesuaras, palengvinantis ir pagreitinantis darbą kompiuteriu. Skirtingų dydžių ir ergonominių dizainų pelių pasirinkimas leis atrasti jums tinkamiausią. Uždėjus logotipą, kopmiuterio pelė taps puikia reklamine jūsų įmonės atributika.

USB raktai su logotipu yra puikus ir be galo patogus būdas saugoti svarbius duomenis ir lengvai juos perkelti iš vieno įrenginio į kitą. Čia rasite skirtingų dydžių bei talpų USB raktus – išsirinkite atitinkantį jūsų poreikius. Visas usb atmintines supakuosime į dėžutes, kad jos atrodytų dar patrauliau dovanojant.

Baterijos, dar vadinamos įkrovėjais arba power bankais – yra būtini tiems, kurie daug naudojasi išmaniuoju telefonu ar planšete. Siūlome skirtingos galios ir talpos įkrovėjus, kurie kasdienį naudojimąsi palengvins ir atims nereikalingą stresą. Na o logotipas, atspausintas arba išgraviruotas ant baterijos korpuso, padarys ją puikia jūsų įmonės reklamine atributika.

Visi mūsų produktai yra kokybiški, patvarūs, o jums tarnaus ilgai ir patikimai.

 

Dažnai užduodami klausimai (DUK):

  1. Ar usb atmintinėms suteikiate grantinį laikotarpį?

Taip, visoms usb atmintinėms suteikiame 12 mėnesių garantiją.

 

  1. Ar į usb raktus galite įrašyti mūsų pateikiamą informaciją?

Taip, galime įrašyti reikiamą informaciją už papildomą mokestį.

 

  1. Ar galite pagaminti usb atmintines pagal mūsų firminę spalvą?

Taip, galime pagaminti usb atmintukus pagal jūsų pantone spalvos kodą. Minimalus užsakymo kiekis – 500 vnt.

 

  1. Kokiu būdu galite uždėti įmonės logotipą ant medinių baterijų (įkroviklių)?

Ant medinių baterijų logotipą graviruojame arba dedame spaudą.

 

  1. Prieš kiek laiko turime užsakyti technologijų prekes, kad jos atvyktų iki numatytos datos?

Prekes įprastai pagaminame per 1,5 – 2 savaites, tačiau prieš šventes (pvz. prieš šv. Kalėdas) slandžiam užsakymo įgyvendinimui reikėtų pasilikti daugiau laiko.

 

  1. Ar puslapyje yra pateikti visi garso kolonėlių modeliai, kuriuos galite pasiūlyti?

Ne, internetiniame puslapyje pateikiame tik nedidelę dalį prekių. Mūsų asortimente yra dar didesnis reklaminių garso kolonėlių pasirinkimas, kurias galime jums pasiūlyti.

 

Plačiau

Verslo dovanų katalogai

Išsirinkite Jums tinkamiausias verslo dovanas tiesiai iš katalogų:
Nuo smulkių dovanėlių iki VIP dovanų svarbiausiems klientams. Daugiau kaip 10.000 verslo dovanų idėjų!