Registruotis
Prisijungti
Kontaktai Apie mus
Norint toliau naršyti šioje svetaineje, Jūs turite sutikti su 'sausainukų' privatumo politika
Sutinku

Tušinukai

Reklaminiai tušinukai su įmonės logotipu – viena populiariausių ir dažniausiai naudojamų reklamos priemonių. Rašymo priemonė su logotipu yra praktiška ir naudinga dovana kiekvienam – ji tinka tiek vyrams, tiek moterims ar vaikams. Siūlome solidžius metalinius rašiklius, plunksnakočius, rašiklių rinkinius dovanų dėžutėse, metalinius tušinukus, medinius tušinukus, kartoninius tušinukus ir, žinoma, populiariausius plastikinius reklaminius tušinukus. 

Solidūs metaliniai rašikliai ir parkeriai tinka VIP klientams dovanoti ar darbuotojams motyvuoti. Parker, Waterman, Pierre Cardin, Hugo Boss, Cerruti 1881 ir kitų prekinių ženklų metaliniai rašikliai yra puiki dovana tiek bosui, tiek ir klientui. Šie rašikliai gali būti su paspaudžiamu arba pasukamu mechanizmu (roleriai). Žinomų firmų rašikliai yra įpakuoti gražiose, solidžiose dovanų dėžutėse.

Metaliniai ir plastikiniai tušinukai su įmonės logotipu yra naudojami beveik kiekvienoje įmonėje. Jais naudojasi įmonės darbuotojai, įmonėje apsilankę klientai, taip pat jie yra dovanojami kaip miela maža dovanėlė kiekvienam pirkėjui. Reklaminiai metaliniai tušinukai gali būti pagaminti iš nerūdijančio plieno, aliuminio, padengti gumuotu paviršiumi, metalizuoto paviršiaus, matinio paviršiaus. Svarbią vietą užima funkciniai reklaminiai tušinukai. Jie atlieka ne tik savo pagrindinę funkciją rašyti, tačiau gali būti naudojami ir kaip usb raktas, telefono stovelis, raktų pakabukas, o minkštas antgalis išmaniesiems telefonams leidžia patogiai naudotis telefonu.

Šių dienų aktualijoms labai svarbi yra rankų higiena, todėl siūlome reklaminius tušinukus su antibakteriniu sluoksniu, kuris akimirksniu sunaikina bakterijas ir virusus.  

Ekologijos puoselėtojai turi galimybę pasirinkti reklaminius tušinukus iš gamtai draugiškų medžiagų: medžio, kartono, greitai suyrančio plastiko.

Visus reklaminius tušinukus gaminame su logotipo spauda arba graviravimu. Spaudos ant plastikinių tušinukų būdai: tampografija, skaitmeninė UV spauda (pilno spalvingumo). Metalinius reklaminius tušinukus graviruojame arba, jei paviršius tinkamas, dedame tampografinę spaudą.