Kontaktai Paslaugos Apie mus
Norint toliau naršyti šioje svetaineje, Jūs turite sutikti su 'sausainukų' privatumo politika
Sutinku

Virtuvės reikmenys

Virtuvės reikmenys su logotipu yra puiki verslo dovana, kadangi tai nepakeičiamas kasdienybės elementas. Tokia reklaminė atributika tikrai atras savo vietą biure ar namuose. Na, o atspausdintas ar išgraviruotas logotipas primins apie jūsų įmonę, išskirtinę progą, sukaktį ar šventę.

Šioje kategorijoje rasite prekių, palengvinančių buitį bei suteikiančių daugiau komforto būnant namuose ar biure. Taip pat, tai puiki reklaminė atributika tiems, kurie mėgsta gaminimą ir nori, kad tai būtų malonus ir patogus procesas. Todėl tokia verslo dovana ne suteiks daug pozityvių emocijų, bet ir bus naudojama.

Mūsų parduotuvėje rasite įvairių prekių, ant kurių galime atspausdinti ar išgraviruoti jūsų įmonės logotipą: indų, pjaustymo lentelių, druskinių ir pipirinių, virtuvinių rankšluosčių, prijuosčių, pietų dėžučių, vyno reikmenų ir daugelį kitų. Jos taps puikiais jūsų pagalbininkais, padėsiančiais maisto gamyboje, kuriant namų jaukumą ar rengiantis šventėms.  

Pietų dėžutės su logotipu yra praktiškas pasirinkimas tiems, kas skuba ar  nori išlaikyti sveiką ir subalansuotą mitybą ne tik namie, bet ir darbe ar mokykloje. Tai puikus būdas greitai užkąsti namuose paruoštą maistą, saugiai sudedant jį į kokybiškas ir patikimas dėžutes. Daugumos pietų dėžučių komplekte yra pridedami ir valgymo įrankiai, kad užkąsti būtų dar patogiau. Mūsų siūlomos pietų dėžutės yra ženklinamos įmonės logotipu ar užrašu, todėl jos gali tapti puikia verslo dovana darbuotojams, mokiniams ar studentams bei ilgam priminti apie jūsų įmonę.

Indai su įmonės logotipu puikiai tiks tiek biure, tiek savo virtuvėje, o taip pat gali tapti praktiška verslo dovana darbuotojams ar klientams.

Pjaustymo lentelės su išgraviruotu logotipu yra praktiška verslo dovana, kuri tikrai atras savo vietą virtuvėje.  Siūlome įvairaus dydžio pjaustymo lenteles, pagamintas iš įvairios medienos. Jos gali tapti puikia įmonės reklamine atributika švenčių metu ir dovanojama rinkinyje su maisto prekėmis.

Virtuvės tekstilė su logotipu – tai prijuostės, virtuvinės pirštinės ar virtuviniai rankšluosčiai, išsiuvinėti įmonės firminiu stiliumi.  Šios prekės yra puikus pagalbininkas virtuvėje, todėl gali tapti praktiška ir naudinga verslo dovana. Dovanokite jas savo darbuotojams ir klientams ir būkite tikri, kad jos ne tik palengvins maisto ruošimą, bet ir reklamuos jūsų prekinį ženklą.

Vyno reikmenys su logotipu – populiari reklaminė atributika Kalėdiniu laikotarpiu. Šioje kategorijoje rasite maišelių ir dėžučių, tinkančių įpakuoti vyną, taip pat kitų vyno reikmenų: atidarytuvų, šaldymo indų, vyno aksesuarų rinkinių. Ant maišelių spausdiname įmonės logotipą, o dėžutes išgraviruojame. Todėl dovanojamas vynas taps unikalia jūsų įmonės verslo dovana. Taip pat vyno reikmenys puikiai tinka verslo dovanų rinkiniui suformuoti. Na, o vyno aksesuaras su įmonės logotipu gali tapti praktiška reklamine atributika.

 

Dažnai užduodami klausimai (DUK):

  1. Koks yra minimalus vyno maišelių su logotipo spauda užsakymo kiekis?

Vyno maišelius su logotipo spauda gaminame nuo 50 vnt.

 

  1. Ar pietų dėžučių kaina priklauso nuo užsakomo kiekio?

Taip, kaina priklauso nuo užsakomo prekių kiekio. Kuo didesnis užsakymas, tuo kaina mažesnė.

 

  1. Ar turite ekologiškų pietų dėžučių?

Taip, mūsų asortimente yra pietų dėžučių, pagamintų iš perdirbto plastiko ar bambuko.

 

  1. Ar užsakytas pjaustymo lenteles galite pristatyti į mūsų biurą?

Taip, pagamintas prekes galime pristatyti jūsų nurodytu adresu Lietuvoje.

 

  1. Ar galite pagaminti originalius, tik mūsų įmonei skirtus vyno maišelius?

Taip, vyno maišelius galime pasiūti iš lino, medvilnės ar aksomo. Tokie maišeliai bus originalūs, atspindės jūsų įmonės stilistiką.

 

  1. Kaip greitai galite pagaminti prijuostes su siuvinėtu logotipu?

Įprastai prijuostes su siuvinėtu logotipu pagaminame per 1,5-2 savaites, tačiau prieš šventes sklandžiam užsakymo įvykdymui reikėtų pasilikti daugiau laiko.

Plačiau

Verslo dovanų katalogai

Išsirinkite Jums tinkamiausias verslo dovanas tiesiai iš katalogų:
Nuo smulkių dovanėlių iki VIP dovanų svarbiausiems klientams. Daugiau kaip 10.000 verslo dovanų idėjų!