Registruotis
Prisijungti
Kontaktai Apie mus
Norint toliau naršyti šioje svetaineje, Jūs turite sutikti su 'sausainukų' privatumo politika
Sutinku

Apie mus

PROMOTERRA – reklamos paslaugų įmonė, kurios pagrindinė veikla – verslo dovanų ir suvenyrų su logotipu gamyba ir prekyba.

Turime platų verslo dovanų pasirinkimą nuo smulkių dovanėlių iki solidžių verslo dovanų išskirtiniams klientams. Siūlome visą spektrą verslo dovanų konferencijoms, parodoms, renginiams, įmonės reprezentacijai, pardavimo skatinimui, darbuotojų motyvacijai. Asortimentą sudaro tušinukai, usb atmintinės, įkrovėjai, maišeliai, skėčiai, rankinės, puodeliai, bloknotai, raktų pakabukai, ženkliukai, laikrodžiai ir daugelis kitų. Prekiaujame įvairių gamintojų verslo dovanomis: Viva pens, Senator, PQI, Silicon Power, Cerruti 1881, Hugo Boss, Cacharel, Ungaro, Victorinox ir kt.

Siekiame pateikti klientams ne tik platų kokybiškų verslo dovanų pasirinkimą, tačiau ir užtikrinti jų unikalumą, naujumą bei aktualumą. Todėl asortimentą nuolatos atnaujiname naujomis prekėmis bei naujais prekiniais ženklais. Didelis dėmesys yra skiriamas darbų kokybei bei atlikimo terminui.

Visas verslo dovanas ženkliname graviravimo, šilkografijos, transferio, tampografijos, dekolės, siuvinėjimo, daugiaspalvės spaudos, sublimacijos būdu.

Pagal poreikį atliekame maketavimo ir spaudos darbus.

Dovanas supakuojame į maišelius, dėžutes ar kitas pakuotes. Siūlome plastikinius, popierinius, medžiaginius maišelius, taip pat medines, metalines, kartonines dėžutes. Taip pat siuvame individualaus dizaino maišelius.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje.

Jūsų užklausimai visuomet yra laukiami el. paštu info@promoterra.lt arba tel. 8-601-73354.

 

Nuoširdžiai Jūsų,

PROMOTERRA

 

 

 

Atsiliepimai

Leopolis, UAB
Didelės pagyros už operatyvumą ir malonų aptarnavimą bei teisingą kainą. Ačiū.
Skuodo R.Granausko viešoji biblioteka
Gaminome USB atmintines. Labai patenkinti gaminiu. Malonu bus ir ateityje naudotis Jūsų paslaugomis.
Kauno baldai, AB
Dėkojame už kokybišką aptarnavimą bei nuostabius skėčius su įmonės logotipu, kuriuos pagaminote kokybiškai ir labai greitai. Visas kolektyvas džiaugėsi, kad savaitgalio šventėje mus puošė nuostabūs skėčiai... :)