Kontaktai Paslaugos Apie mus
Norint toliau naršyti šioje svetaineje, Jūs turite sutikti su 'sausainukų' privatumo politika
Sutinku

BIURUI IR UŽRAŠAMS

Prekės biurui ir užrašams su įmonės logotipu – puikus sprendimas tiems, kas ieško kokybiškų ir patvaraus dizaino produktų savo darbui ar asmeniniam naudojimui išlaikant įmonės firminį stilių. Čia rasite įvairias reklamines užrašines, lapelius užrašams, aplankus ir kitas pagalbines priemones, kurios padės organizuoti darbą, taip pat išlaikyti tvarką ir sukurti profesionalų įvaizdį.

Užrašinės su logotipu – puiki reklaminė priemonė, kuri padės ne tik prisiminti svarbiausius dalykus, bet taip pat ir reklamuos jūsų prekinį ženklą bei didins jo žinomumą. Jos gali būti skirtos naudoti kaip dienoraštis, taip pat darbinėms ar asmeninėms mintims, idėjoms. Darbinės užrašinės – puiki priemonė, padėsianti sistemingai organizuoti darbą. Siūlome įvairių spalvų, dydžių ir dizainų užrašines, tad pasirinkimo gausa leis kiekvienam pasirinkti priimtiniausią produktą. Na, o unikalumo joms suteiks jūsų individuali spauda ant viršelio ar bloknoto viduje.

Lapeliai užrašams su įmonės logotipu ir rekvizitais yra kitas paprastas, bet be galo efektyvus būdas priminti apie jūsų įmonę, o taip pat užrašyti greitas mintis, svarbius dalykus, priminimus. Tokie lapeliai būna skirtingų dydžių, spalvų bei formų, tad pasirinkę tinkamiausius savo poreikiams išlaikysite darbo vietoje tvarką ir švarą, o kartu būsite matomi bei skatinsite įmonės žinomumą.

Aplankai su individualia spauda – dar viena priemonė, kuri neabejotinai padės išlaikyti įmonės firminį stilių, palaikyti tvarką biure bei saugiai laikyti svarbius dokumentus. Čia rasite skirtingų dydžių bei spalvų aplankų, kuriuos galėsite naudoti darbe ar įteikti svarbius dokumentus savo klientams. Aplanko maketą sukursime pagal jūsų įmonės firminį stilių bei spalvas.

Visi mūsų produktai yra kokybiški ir patvarūs, tad galite būti tikri, kad jie tarnaus jums ilgai ir patikimai. Pasirinkite jūsų poreikiams tinkamiausius produktus ir taip ne tik gyvenkite tvarkingesnėje darbo aplinkoje, bet ir būkite matomi bei reklamuokite savo prekinį ženklą.

 

Dažnai užduodami klausimai (DUK):

  1. Koks yra minimalus užsakomų užrašinių kiekis?

Standartines užrašines, kai ant jau pagamintų užrašinių viršelio tik uždame logotipo spaudą ar įspaudą, gaminame nuo 20 vnt., o individualių (individualiai maketuojamų ir spausdinamų) užrašinių minimalus užsakymo kiekis yra 100 vnt.

 

  1. Ar galima spauda ant vidinių bloknoto lapelių?

Spauda ant vidinių bloknoto lapelių galima tik gaminant individualius bloknotus. Tokiu atveju yra maketuojamas bloknoto viršelis, vidiniai lapeliai ir įtraukiama visa reikalinga informacija: logotipas, rekvizitai, šūkis ir pan.

 

  1. Ar ant aplanko viršelio galite atspausdinti nuotrauką?

Ant aplanko viršelio galime atspausdinti pilno spalvingumo spaudą, taigi ir nuotrauką taip pat.

 

  1. Koks yra individualių aplankų minimalus kiekis?

Individualių aplankų minimalus užsakymo kiekis yra 100 vnt.

 

  1. Ar atliekate aplanko maketavimo darbus?

Taip, atliekame visus maketavimo darbus.

 

  1. Kokios galimos lipnių lapelių formos?

Užrašų lapelius galime pagaminti bet kokios jums reikiamos formos.

 

Plačiau

Verslo dovanų katalogai

Išsirinkite Jums tinkamiausias verslo dovanas tiesiai iš katalogų:
Nuo smulkių dovanėlių iki VIP dovanų svarbiausiems klientams. Daugiau kaip 10.000 verslo dovanų idėjų!