Kontaktai Paslaugos Apie mus
Norint toliau naršyti šioje svetaineje, Jūs turite sutikti su 'sausainukų' privatumo politika
Sutinku

Dovanų rinkiniai

Dovanų rinkinys – puikus verslo dovanos sprendimas, galintis patenkinti įvairių žmonių poreikius. Vis dažniau įmonės nusprendžia dovanoti ne vieną dovaną, o jų komplektą. Juk renkantis dovaną dažnai iškyla klausimas, ar ši dovana tikrai patiks visiems ją gaunantiems. Šią riziką galime sumažinti dovanodami keletą prekių, supakuotų vienoje dovanų dėžutėje. Taip pat dovanodami verslo dovanų rinkinį parodome savo klientams ar darbuotojams ne tik dėmesį ir dosnumą, bet taip pat pateikiame visiškai originalų, įsimintiną dovanos variantą.  

Vienas populiariausių verslo dovanų rinkinių yra sudarytas iš maisto produktų. Jis gali talpinti savyje tokias populiarias ir dažnai vartojamas prekes, kaip arbata, kava, medus, prieskoniai, saldainiai, šokoladas, džemas, pyragas, džiovinti vaisiai, riešutai, sūriai, kumpiai, užtepėlės ir pan. Toks rinkinys, supakuotas į tinkamas dėžutes, pridėjus atvirutę su sveikinimu ar padėka tampa praktiška ir skania dovana, tinkančia bene bet kuriam žmogui. Toks verslo dovanų rinkinys puikiai tinka dovanoti klientams, darbuotojams ar verslo partneriams šv. Kalėdų ar šv. Velykų proga. Taip pat tai gali būti puiki dovana visam kolektyvui.

Verslo dovanų rinkinį taip pat gali sudaryti pačios įvairiausios prekės iš verslo dovanų katalogų, kas sukuria plačias galimybes pasirinti individualius poreikius, įmonės specifiką atitinkančias verslo dovanas. Tokį dovanų rinkinį gali papildyti termo puodelis, įkroviklis, bloknotas, rašiklis, puodelis, žvakė, virtuvės ar vyno reikmenys, grožio ir sveikatos prekės bei daugelis kitų. Verslo dovanų katalogus galite rasti www.promoterra.lt puslapio apačioje. Tokie verslo dovanų rinkiniai tinka dovanoti pasveikinant naujus įmonės darbuotojus (wellcome kit rinkinys), gali būti puikia motyvacine priemone sveikinant darbuotojus gimtadienio ar kita svarbia proga, stiprinant ryšius su klientais ir verslo partneriais, bei kalėdiniu laikotarpiu.

Verslo dovanų rinkiniams supakuoti galime pasiūlyti kartonines, medines ar metalines dėžutes, taip pat maišelius, pagamintus iš medvilnės, džiuto, lino ar neaustinės medžiagos. Visas pakuotes ženkliname pasirinktu įmonės logotipu ar šūkiu.

Plačiau

Verslo dovanų katalogai

Išsirinkite Jums tinkamiausias verslo dovanas tiesiai iš katalogų:
Nuo smulkių dovanėlių iki VIP dovanų svarbiausiems klientams. Daugiau kaip 10.000 verslo dovanų idėjų!