Kontaktai Paslaugos Apie mus
Norint toliau naršyti šioje svetaineje, Jūs turite sutikti su 'sausainukų' privatumo politika
Sutinku

Maistas / Gėrimai

Maistas ir gėrimai su įmonės logotipo spauda – puikus pasirinkimas ieškantiems, ką padovanoti savo verslo partneriams ar klientams. Tai universali ir bene pati populiariausia įmonės reklaminė atributika. Šioje kategorijoje rasite produktus, tinkančius tiek renginiams, tiek dovanoms, tiek ir darbuotojų motyvavimui ar tiesiog skanavimui biure: saldainius, šokoladus, sausainius, riešutus, sveikus užkandžius, kavą, arbatą, karštą šokoladą, saldumynų rinkinius. Siūlome platų maisto ir gėrimų asortimentą, tinkantį verslo dovanoms, kuris patenkins net ir išrankiausių skanėstų mėgėjų poreikius. Visus skanėstus ar jų įpakavimus ženkliname įmonės logotipu.

Saldainiai ir šokoladas su logotipu – sėkmingas pasirinkimas ieškantiems tiek smulkios dovanėlės, tiek ir rimtesnės verslo dovanos. Saldainiai su reklamine etikete – puiki dovanėlė parodų, konferencijų ar kitų renginių metu.  Na, o šokoladinių saldainių rinkinys, įpakuotas į solidžią firminę dėžutę, puikiai tiks padovanoti klientams ar verslo partneriams susitikimo metu ar per šventes. Siūlome platų saldainių ir šokoladų asortimentą, formuojame rinkinius bei supakuojame į dailias pakuotes su įmonės logotipu.

Pastilės ir kramtomos gumos su logotipu – tai puiki reklaminė atributika renginiams ar klientams padovanoti. Šie gaminiai supakuoti į reklamines dėžutes, ant kurių galėsite atspausdinti logotipą, nuotrauką bei kitą aktualią informaciją. Nors ir smulki dovanėlė, bet ilgam primins apie jūsų įmonę bei didins jos žinomumą.  

Kitas be galo praktiškas pasirinkimas – tai saldainių rinkiniai reklaminėse dėžutėse. Jie jau ypatingai įpakuoti – belieka dovanoti. Tai puikus sprendimas susitikimams su klientais ar kaip dovana švenčių metu. Ant saldainių dėžučių atspausdinsime jūsų įmonės logotipą, parinksime spalvas, atspindinčias jūsų įmonės firminį stilių.

Kava ir arbata su logotipu – tai bene universaliausia verslo dovana šių gėrimų mėgėjams. Siūlome įvairių skonių ir rūšių pasirinkimą, tad tikrai atrasite būtent tai, kas labiausiai tiks jūsų poreikiams. Pasirinkta arbata ar kava gali būti supakuota kaip verslo dovana į firminius maišelius, kartonines ar metalines dėžutes.  Dovanokite šias dovanas savo darbuotojams, klientams ir verslo partneriams, priminkite apie save ne tik darbo, bet ir namų aplinkoje.

Mūsų maisto ir gėrimų asortimentas gali būti naudojamas visur – biure, renginiuose, svarbiomis progomis. Tai puiki verslo dovana ar reklaminė atributika. Visi produktai yra aukštos kokybės, tad jei pasirinksite šiuos produktus dovanoti, galite būti tikri, kad jie bus puikiai vertinami ir maloniai priimami.

 

Dažnai užduodami klausimai (DUK):

  1. Koks yra saldainių ir šokoladų su logotipu galiojimo terminas?

Saldainių ir šokoladų galiojimo laikas nuo 6 mėnesių iki 12 mėnesių.

 

  1. Kaip greitai galite pagaminti saldainius su reklamine etikete?

Saldainius su reklamine etikete paprastau pagaminame per 3-4 savaites.

 

  1. Ar galite suformuoti saldainių ir kitų gaminių rinkinį pagal mūsų poreikius?

Taip, pasirinktus gaminius galime suformuoti į rinkinius bei juos supakuoti į dėžutes, maišelius ar krepšelius.

 

  1. Kokias pakuotes galite pasiūlyti supakuoti pasitinktus gaminius?

Gaminiams supakuoti naudojame kartonines, medines arba metalines dėžutes, maišelius, krepšelius, padėklus.

 

  1. Ar ant pastilių metalinėje dėžutėje galite atspausdinti spalvotą logotipą?

Taip, ant metalinės dėžutės dangtelio spausdiname pilno spalvingumo (cmyk) spaudą.

 

  1. Ar turite reklaminių saldumynų ekologijos mėgėjams?

Ieškantiems ekologiškų gaminių, galime pasiūlyti saldumynų, supakuotų į ekologiškas, perdirbamo popieriaus pakuotes.

Plačiau

Verslo dovanų katalogai

Išsirinkite Jums tinkamiausias verslo dovanas tiesiai iš katalogų:
Nuo smulkių dovanėlių iki VIP dovanų svarbiausiems klientams. Daugiau kaip 10.000 verslo dovanų idėjų!