Kontaktai Paslaugos Apie mus
Norint toliau naršyti šioje svetaineje, Jūs turite sutikti su 'sausainukų' privatumo politika
Sutinku

Rašymo priemonės

Reklaminiai tušinukai su įmonės logotipu – viena populiariausių ir dažniausiai naudojamų reklamos priemonių. Rašymo priemonė su logotipu yra praktiška ir naudinga dovana kiekvienam – ji tinka tiek vyrams, tiek moterims ar vaikams. Siūlome solidžius metalinius rašiklius, plunksnakočius, rašiklių rinkinius dovanų dėžutėse, metalinius tušinukus, medinius tušinukus, kartoninius tušinukus ir, žinoma, populiariausius plastikinius reklaminius tušinukus. 

Šių dienų aktualijoms labai svarbi yra rankų higiena, todėl siūlome reklaminius tušinukus su antibakteriniu sluoksniu, kuris akimirksniu sunaikina bakterijas ir virusus.  

Ekologijos puoselėtojai turi galimybę pasirinkti reklaminius tušinukus iš gamtai draugiškų medžiagų: medžio, kartono, greitai suyrančio plastiko.

Visus reklaminius tušinukus gaminame su logotipo spauda arba graviravimu. Spaudos ant plastikinių tušinukų būdai: tampografija, skaitmeninė UV spauda (pilno spalvingumo). Metalinius reklaminius tušinukus graviruojame arba, jei paviršius tinkamas, dedame tampografinę spaudą.

Didelį tušinukų pasirinkimą rasite mūsų el. kataloguose http://www.promoterra.lt (puslapio apačioje). 

Plačiau

Verslo dovanų katalogai

Išsirinkite Jums tinkamiausias verslo dovanas tiesiai iš katalogų:
Nuo smulkių dovanėlių iki VIP dovanų svarbiausiems klientams. Daugiau kaip 10.000 verslo dovanų idėjų!