Kontaktai Paslaugos Apie mus
Norint toliau naršyti šioje svetaineje, Jūs turite sutikti su 'sausainukų' privatumo politika
Sutinku

Tekstilė

Reklaminė tekstilė – unikalus būdas ne tik reklamuoti savo įmonę, bet ir personalizuoti tekstilės gaminius asmeniniam naudojimui, šventėms ar kitoms progoms. Tai puiki verslo dovana jūsų darbuotojams, klientams ar verslo partneriams. Siūlome platų reklaminių rankšluosčių ir pledų asortimentą, kurie tiek namams, tiek darbo vietai, tiek bet kokiai kitai erdvei suteiks jaukumo ir komforto jausmą. Visus pledus ir rankšluoščius ženkliname įmonės logotipu. Galite rinktis iš didelio skirtingų dizainų, spalvų ir dydžių – taip užtikriname, kad rasite idealų produktą, tenkinantį visus jūsų norus ir poreikius.

Rankšluosčiai su logotipu – be galo svarbus daiktas kiekvienoje buityje, be jo negali išsiversti jokia darbovietė, renginys, namų ūkis ar viešbutis. Siūlome rinktis iš plataus rankšluosčių spalvų ir dydžių asortimento, taip galėsite šiuos tekstilės produktus geriausiai priderinti jau prie įmonės firminio stiliaus. Mūsų rankšluosčiai gaminami iš aukštos kokybės medžiagų, yra pritaikyti reklaminiam spausdinimui ar siuvinėjimui. Taip pat galime pasiūlyti rankšluosčius su išaustu logotipu, kas suteikia dar daugiau autentiškumo ir solidumo.

Kitas populiarus tekstilės gaminys, suteiksiantis jaukumo jausmą – reklaminiai pledai. Tai puiki verslo dovana švenčių metu ar miela įmonės atributika renginiams, apdovanojimams. Siūlome platų pledų su logotipu pasirinkimą – nuo standartinių iki individualaus dizaino pledų panaudojant įndividualias įmonės spalvas bei firminę stilistiką. Pledus galima rinktis iš kelių spalvų ir dydžių. Visi pledai yra gaminami iš kokybiškos medžiagų: poliesterio, akrilo, fliso, vilnos, merino vilnos, kurios yra ne tik komfortiškos kūnui, bet ir puikiai tinka logotipo ar užrašo siuvinėjimui. Taip pat siūlome reklaminius pikniko pledus, kurie yra atsparūs drėgmei, todėl yra puikus gaminys poilsiaujant gamtoje.

Visi mūsų tekstilės gaminiai yra pagaminti iš kokybiškų medžiagų, todėl taps puikia verslo dovana ar atributika įvairioms progoms, o logotipas ant reklamos gaminių ilgam primins apie jūsų įmonę.

 

Dažnai užduodami klausimai (DUK):

  1. Ar gaminate pledus pagal įmonės firminio stiliaus spalvas?

Nors daugumos pledų spalvas galima rinktis tik iš siūlomos spalvų paletės, tačiau turime ir tokių pledų, ant kurių galima uždėti pilno spalvingumo spaudą ant viso paviršiaus. Tokių pledų spaudai naudojame firmines įmonės spalvas.  

 

  1. Ar pledus ir rankšluosčius galite supakuoti į dovanų dėžutes?

Taip, pledus ir rankšluosčius galime supakuoti į pasirinktas kartonines dėžutes.

 

  1. Ar gaminate rankšluosčius su išaustu logotipu ir koks yra minimalus tokių rankšluosčių užsakymo kiekis?

Taip, gaminame rankšluosčius su išaustu logotipu. Minimalus tokių rankšluosčių užsakymo kiekis – 500 vnt.

 

  1. Ar galite pasiūlyti sportui tinkančius reklaminius rankšluosčius?

Tai, turime įvairių dydžių sportinių rankšluosčių, kurie gerai sugeria drėgmę ir greitai džiūsta. Juos galime paženklinti jūsų įmonės reklama.

 

  1. Per kiek laiko galite pagaminti pikniko pledus su įmonės logotipu?

Pikniko pledus paprastai pagaminame per 1,5 savaitės. Jei užsakomas didelis kiekis, apie gamybos terminą informuojame papildomai.

 

Plačiau

Verslo dovanų katalogai

Išsirinkite Jums tinkamiausias verslo dovanas tiesiai iš katalogų:
Nuo smulkių dovanėlių iki VIP dovanų svarbiausiems klientams. Daugiau kaip 10.000 verslo dovanų idėjų!