Kontaktai Paslaugos Apie mus
Norint toliau naršyti šioje svetaineje, Jūs turite sutikti su 'sausainukų' privatumo politika
Sutinku

Tvarios dovanos

Tvarios verslo dovanos su logotipu – tai ne tik puikus būdas padėkoti savo klientams ar darbuotojams, bet ir gamtos saugojimas bei atsakingas požiūris į daiktų naudojimą. Šioje kategorijoje rasite reklaminę atributiką, pagamintą iš ekologiškų ar perdirbtų medžiagų, taip pat daiktų, kuriems pagaminti buvo sunaudota mažiau gamtos išteklių, tokių kaip vanduo, o gamyboje sumažintas į atmosferą išmetamas CO2 kiekis. Taip pat čia rasite verslo dovanų, kurias panaudojus, jos yra tinkamos tolimesniam perdirbimui. Įsigydami tokią reklaminę atributiką prisidedate prie mūsų planetos išsaugojimo!

Pastaraisiais metais jaučiama stipri tvarumo tendencija, kuri neaplenkė ir verslo dovanų srities. Savo asortimente pateikiame vis daugiau prekių, pagamintų iš natūralių medžiagų: medienos, kamščio, kartono ar medvilnės. Tai tušinukai, pagaminti iš bambuko, kamščio ar šiaudų pluošto, įkrovimo baterijos, kurių korpusas medinis, o usb atmintukų – kartoninis. Prekę sunaudojus ir išmetus visos šios medžiagos greitai suyra ir nekenkia gamtai.

 Taip pat atsirado daugybė reklaminės atributikos prekių iš perdirbtų, jau panaudotų medžiagų: popieriaus, poliesterio, veltinio, medvilnės, kitų organinių medžiagų, o taip pat plastiko ar nerūdijančio plieno. Tai marškinėliai, kepuraitės, kuprinės, gertuvės, pledai, tušinukai, užrašinės bei daugelis kitų. Visas tvarias verslo dovanas ženkliname įmonės logotipu – spauda arba graviravimu.

 

Dažnai užduodami klausimai (DUK):

  1. Ar jūsų siūlomos tvarios verslo dovanos turi sertifikatus?

Daugelis verslo dovanų, pagamintų iš perdirbtų medžiagų, yra pažymėtos ženklais, įrodančiais perdirbtų medžiagų tikrumą.

 

  1. Ar ant tušinukų, pagamintų iš natūralių medžiagų, logotipas išgraviruojamas taip pat gerai kaip ir ant kitos rūšies tušinukų?

Dėl natūralių medžiagų paviršiaus nelygumo, graviravimas gali būti ne toks tolygus kaip ant kitų tušinukų.

 

  1. Ar tvarių verslo dovanų gamybai reikalingas ilgesnis pristatymo terminas?

Ne, tvarias verslo dovanas pagaminame per tokį patį laikotarpį, kaip ir kitas verslo dovanas, t.y. per 1,5-2 savaites.

 

  1. Ar tvarias verslo dovanas galite supakuoti į ekologiškus maišelius ar dėžutes?

Taip, pasirinktas verslo dovanas galime supakuoti į popierinius maišelius ar kartonines dėžutes.

 

Plačiau

Verslo dovanų katalogai

Išsirinkite Jums tinkamiausias verslo dovanas tiesiai iš katalogų:
Nuo smulkių dovanėlių iki VIP dovanų svarbiausiems klientams. Daugiau kaip 10.000 verslo dovanų idėjų!