Kontaktai Paslaugos Apie mus
Norint toliau naršyti šioje svetaineje, Jūs turite sutikti su 'sausainukų' privatumo politika
Sutinku

Grožis ir sveikata

Grožio ir sveikatos prekės - kosmetinės, lūpų balzamai, kremai nuo saulės, kelioniniai rinkiniai, kūno kremai ar kvepiančios žvakės, dekoruotos įmonės logotipu – puikus pasirinkimas įmonėms, dirbančioms grožio, sveikatingumo, kelionių srityse. Ši reklaminė atributika bus mielai naudojama tiek namuose, tiek išvykoje ar tolimesnėje kelionėje. Atspausdintas įmonės logotipas primins apie jūsų įmonę ar produktus, didins jų žinomumą bei skatins jų perkamumą.

Kosmetikos priemonės su logotipu – tai naudinga ir praktiška verslo dovana, tinkanti dovanoti grožio renginių, konkursų ar parodų metu, o taip pat gali būti kaip papildomas bonusas jūsų klientams ar darbuotojams. Šioje kategorijoje rasite kosmetikos gaminių lūpoms, veidui, kūnui, o taip pat ir kosmetikos rinkinių. Visos prekės dermatologiškai patikrintos.

Lūpų balzamas su atspausdintu logotipu – universali reklaminė dovanėlė, kuri neabejotinai ras savo vietą kosmetinėje ar rankinėje. Mėgstantiems natūralumą, lūpų balzamus siūlome bambukinėje dėžutėje. Na, o mėgstantiems keliauti – puikiai tiks mažos talpos kremai nuo saulės, kūno kremai ar kelioniniai rinkiniai. Visos siūlomos prekės yra tinkamos logotipo spaudai, todėl taps unikalia jūsų įmonės atributika.

Kosmetinės su logotipu – praktiška ir naudinga reklaminė atributika. Be kosmetinės neapseina nei viena moteris, o dažnai ir vyras. Siūlome įvairių dydžių, formų, spalvų bei audinių kosmetinių, todėl tikrai rasite sau tinkamiausią. Ekologijos mėgėjams pateikiame kosmetinių, pagamintų iš natūralių ar perdirbtų audinių. Kelioninės kosmetinės su logotipu – dar vienas naudingas produktas, praversiantis tiek trumpos išvykos, tiek ir tolimesnės kelionės metu.

Žvakės ir namų kvapai, paženklinti įmonės logotipu – populiarus ir madingas gaminys, suteiksiantis jaukumo tiek namams, tiek ir biurui. Natūralumo mėgėjams siūlome augalinės kilmės žvakes, kurios pateikiamos dovanų dėžutėje – belieka tik dovanoti. Žvakės bambukiniame dėkle – dar vienas ekologiškas gaminys, galintis tapti puikia jūsų įmonės reklamine atributika. Visus gaminius graviruojame ar ant jų dedame spaudą, taip sukuriamas jų unikalumas.

 

Dažnai užduodami klausimai (DUK):

 

  1. Koks yra minimalus kosmetinių su logotipo spauda užsakymo kiekis?

Minimalus kosmetinių su logotipo spauda užsakymo kiekis – 50 vnt.

 

  1. Kiek laiko užtrunka lūpų balzamų su logotipu gamyba?

Įprastai lūpų balzamų su logotipo spauda gamybos terminas yra 1,5-2 savaitės.

 

  1. Ar galite sukomplektuoti keletą kosmetikos gaminių, kad galėtume dovanoti kaip rinkinį?

Taip, galime pagaminti ir sukomplektuoti jūsų pasirinktus kosmetikos gaminius supakuojant juos į dovanų maišelius ar dėžutes.

 

  1. Ar galite kosmetikos gaminius supakuoti į dovanų maišelius?

Taip, dovanų maišelius galime pagaminti su jūsų įmonės logotipu ir į juos supakuoti kosmetikos gaminius.

 

  1. Ar jūsų parduodama kosmetika yra saugi naudoti?

Kosmetikos gaminiai yra dermatologiškai patikrinti, todėl yra saugūs naudoti.

 

  1. Ar galite pagaminti aromato difuzorius su individualiu kvapu?

Ne, galime pasiūlyti tik kvapų paletėje nurodytus kvapus.

 

  1. Ar galite mūsų pasirinktas kvapias žvakes supakuoti ir išsiųsti nurodytais adresais Lietuvoje?

Taip, kvapias žvakes galime supakuoti ir išsiųsti už papildomą mokestį.

 

Plačiau

Verslo dovanų katalogai

Išsirinkite Jums tinkamiausias verslo dovanas tiesiai iš katalogų:
Nuo smulkių dovanėlių iki VIP dovanų svarbiausiems klientams. Daugiau kaip 10.000 verslo dovanų idėjų!